آنچه که درباره آزمایشگاه تشخیص پزشکی سلامت نیاز است بدانید:

آزمایشگاه سلامت در سال 1386 با هدف ارائه خدمات تشخیصی روتین، تخصصی و فوق تخصصی به بیماران و پزشکان محترم توسط متخصص علوم آزمایشگاهی تاسیس شد. این مرکز با هدف کمک به بیماران و راه اندازی تمامی آزمایش ها و خدمات مورد نیاز آنان جهت تشخیص و درمان به موقع آنان و ارتقای سطح کیفیت زندگی ایشان شکل گرفته است.

از آنجایی که تشخیص صحیح بیماری ها و گزارش نتایج آزمایشات مستلزم همکاری و ارتباط تنگانگ آزمایشگاه و پزشک معالج است، در این راستا ما دست تمامی پزشکان محترم را به گرمی می فشاریم و از ارائه تمام داشته های علمی و تکنیکی خود در این جهت دریغ نمی کنیم.

ما به همراه پزشکان گرامی تلاش می کنیم تا بیماری مراجعین  را تشخیص دهیم، برای سوالات موجود جوابی یافته و پیشرفت بیماری یا بهبودی را ارزیابی نماییم، سلامت افراد سالم را تایید نموده تا در صورت نیاز با آموزش از ایجاد عوارض جلوگیری شود.

همچنین در طی سالها تلاش نموده ایم با کارگیری و گلچین نمودن بهترین دستگاه های پیشرفته تمام اتوماتیک آزمایشگاهی که از معروفترین کمپانی های جهان که از کشور های اروپایی و آمریکا وارد شده است و استفاده از کیت های انحصاری هر دستگاه سعی نموده ایم تا با بالا بردن کیفیت در حد امکان رضایت پزشکان و بیماران محترم را جلب نماییم.

هدف ما استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا و تجهیزات الکترونیک پیشرفته است تا خدمات خود را صحیح، دقیق، سریع و با کمترین هزینه ارائه نماییم. در این آزمایشگاه مراجعه کننده اولین اولویت است و با رعایت منشور حقوق مراجعین سعی می شود تا تمامی آزمایش ها مطابق به روزترین استاندارد های بین المللی و کشوری با رعایت استاندارد های کنترل کیفی انجام شوند. نمونه ای از فعالیت های ما در این راستا، راه اندازی سیستم LIS در کلیه تجهیزات و اتصال به سرور در بستر شبکه می باشد که تمامی جوابها به صورت خودکار به سیستم جوابدهی مراجعین و پزشکان محترم در سایت و اپلیکیشن منتقل میگردد که این خود باعث به حداقل رساندن خطاهای انسانی در این زمینه می گردد.

مرکز ما با تکیه بر اعتماد شما عزیزان و تلاش چندین ساله پرسنل با تجربه خود موفق شده است که همکارمنتخب نهادهای دولتی، خصوصی، سازمان ها و شبکه بهداشت و درمان منطقه باشد.

پزشکان و متخصصین علوم آزمایشگاهی

این آزمایشگاه زیر نظر سه نفر از پزشکان و متخصصین علوم آزمایشگاهی مدیریت می شود.

تیم کارشناسان مجرب در بخش‌های فنی

در آزمایشگاه سلامت 25 نفر در بخش های مختلف فنی مشغول به ارائه خدمات می باشند.

پذیرش و جوابدهی اینترنتی

پس از انجام آزمایش بدون نیاز به مراجعه، جواب آزمایش به گوشی مراجعین و پزشک ارسال می شود.

تیم ما

تقدیرنامه

© کپی رایت -تمامی حقوق این سایت متعلق به آزمایشگاه سلامت شهر قدس تحت نظارت پارسیپل خودران است. - Enfold WordPress Theme by Kriesi